Esperanza bronsskulptur 4/8

321835

ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926):
Sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/8, grönpatinerad brons, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Galleri MDA, Helsingborg

Signed and numbered. Green patinated bronze.

Konst, Skulpturer

Esperanza bronsskulptur 4/8

Budhistorik (6 bud)
1963608
16 000
1963464
15 500
1962168
15 000
1956753
10 000
1956632
8 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.