Stolar nyrenässans

321831

STOLAR, 8 st, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérade i valnöt, svarvade detaljer, dekor av fleuroner, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 48cm

Slitage och skador

Rum 22

Stolar nyrenässans

Budhistorik (25 bud)
1963917
4 800
1963914
4 600
1963787
4 400
1963723
4 200
1963783

Slutpris SEK:
4 800
504 EUR, 624 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.