Byrå

321830

BYRÅ med stenskiva, Louis XVI-stil, 3 lådor, med mässingsbeslag, höjd 81, 83x41 cm, nycklar finns

Fanérskador, slitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Byrå

Budhistorik (28 bud)
1963659
2 400
1963844
1963659
1963842
1 900
1963659
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.