Byrå i rokokostil

321829

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, två lådor, mässingsbeslag, höjd 71, 103x42 cm, nyckel finns

Brukslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Byrå i rokokostil

Budhistorik (11 bud)
1963784
1963693
1963690
1963690
1962987
750

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.