Oidentifierad konstnär olja landskap

321825

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap, signerad med initialer SW, otydligt daterad 1860 (?), olja på duk, 41x54 cm

Krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (17 bud)
1961328
1964111
1 900
1961328
1 800
1963380
1 700
1961328
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.