Harald Sallberg oljemålning

321822

HARALD SALLBERG(1895-1963): Ölandsmotiv, signerad och daterad Harald Sallberg 38, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Harald Sallberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1964284
1963854
1963463
1963463
950
1962896
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.