Roland Svensson färglitografi

321820

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Havsörn (Gillöga)", signerad Roland S, numrerad 28/350, färglitografi, bildmått 28x41 cm

Något missfärgad i överkant

Rum 3

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
1962887
1964327
1962887
900
1963837
850
1962887
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.