Olof Hermelin oljemålning

321810

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vår tid, signerad och daterad O. Hermelin -1911, olja på duk, 64x81 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1961457
1961319
3 800
1961317
3 600
1958072
3 400
1956566
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.