Byrå

321808

BYRÅ, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, betsat trä, 6 lådor med beslag i mässin, höjd 125, 80 x 44 cm

Slitage och smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå

Budhistorik (9 bud)
1961973
1962630
1 400
1961973
1 300
1961852
1961852

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.