Etsningar Olle Hanspers och Bertil Bull Hedlund

321806

OLLE HANSPERS (1923-2012) och BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950), etsningar, läsande kvinna, signerad och numrerad 12/25 respektive kvinna i natur, osignerad, ca 13 x 20 respektive 22 x 17 cm

Något gulnade

Fack 23

Budhistorik (1 bud)

1962243
2015-08-03 16:00:29

2015-08-04 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.