Fartygsbelysning 1 par

321803

FARTYGSBELYSNING, 1 par, 1900-talets mitt, märkta Baker Is, mässing med glaskupor, E27 sockel, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, anlupna

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Nautica/Technica

Monter 9

Fartygsbelysning 1 par

Budhistorik (7 bud)
1959945
550
1957449
500
1959268
500
1957449
450
1959267

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.