Fartygsbelysning 1 par

321801

FARTYGSBELYSNING, 1 par, 1900-talets mitt, ena märkt med monogram, mässing med glaskupor, höjd ca 21 cm

Bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Nautica/Technica

Monter 9

Fartygsbelysning 1 par

Budhistorik (19 bud)
1963442
1 600
1963199
1962266
1 400
1963198
1 300
1962266

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.