Fartygslampetter 1 par

321799

FARTYGSLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, märkta WISKA 1131, E27 sockel, mässing med glaskupor, höjd ca 18 cm

Bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Nautica/Technica

Monter 9

Fartygslampetter 1 par

Budhistorik (17 bud)
1963434
2 400
1963200
1963200
1 800
1955639
1 700
1963195
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.