Fartygsbelysning 1 par

321798

FARTYGSBELYSNING, 1 par, 1900-talets mitt, en märkt WISKA, mässing med glaskupor, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, anlupna

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Nautica/Technica

Monter 9

Fartygsbelysning 1 par

Budhistorik (12 bud)
1964356
850
1959946
1964355
750
1959946
700
1964312
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.