Fartygsbelysning 1 par

321796

FARTYGSBELYSNING, 1 par, 1900-talets mitt, mässing med glaskupor, E27 sockel, höjd ca 21-24 cm

Bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Nautica/Technica, Belysning

Monter 9

Fartygsbelysning 1 par

Budhistorik (10 bud)
1964243
750
1962902
700
1962893
650
1959944
600
1962891
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.