Fartygslampetter 1 par

321795

FARTYGSLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing med glaskupor, höjd ca 18 cm

Bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning, Nautica/Technica

Monter 9

Fartygslampetter 1 par

Budhistorik (16 bud)
1963432
2 400
1963203
1963203
1 800
1955638
1 700
1963202
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.