Poul Rönne oljemålning

321793

POUL RÖNNE (KAI DREWS, Danmark 1884-1964): Interiör, signerad Poul Rönne, olja på duk, 50x40 cm

Krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Poul Rönne oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1963426
1963428
1963426
950
1963427
900
1963426
850

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.