Sockerskål och gräddkanna rokokostil

321792

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, rokokostil, GAB, Stockholm 1952, invändigt förgyllda, höjd ca 9-11 cm, total vikt ca 333 g

Smärre bruksslitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 8

Budhistorik (16 bud)
1963414
1963164
1 400
1963412
1 400
1963164
1 300
1963118

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.