Sminkbord gustaviansk stil

321786

TOILETTEBORD med spegel, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd skivan ca 80, totalhöjd ca 155 cm

Bruksslitage

Rum 5

Sminkbord gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
1963372
1963371
3 800
1963368
3 600
1963367
3 400
1963365
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.