Spegel mahogny

321780

SPEGEL, Biedermeier-stil, 1900-tal, fanerad i mahogny, dekor i form av fleuroner, totalmått 119x80 cm

Diverse, Speglar

Rum 13

Spegel mahogny

Budhistorik (3 bud)

1963332
1962983
1962775

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.