Nattduksbord

321774

NATTDUKSBORD, 1 par, rokokostil, 1940-tal, vitmålade, med låda, höjd ca 47, 54x37 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Nattduksbord

Budhistorik (13 bud)
1963261
1963033
1 900
1963259
1 900
1963033
1 800
1963257
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.