Barockstolar

321773

BAROCKSTOLAR, 3 st., 1700-tal, ek, skuren dekor, höjd ca 120 cm

Skador och slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Barockstolar

Budhistorik (24 bud)
1959955
4 200
1962202
1959955
3 800
1962200
3 600
1959955
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.