Skåp 1700-tal

321769

VÄGGSKÅP, 1700-tal, polykromt bemålat, senare underrede medföljer, höjd inklusive ställning ca 140, 106x39 cm, nykel finns

Slitage, skador, renoverat, kompletterat, nyckel finns

Rum 8

Skåp 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
1962280
1962201
1 600
1961921
1 300
1961920
1961919
650

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.