Stolar

321757

STOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal, sitthöjd 44 cm

Renoverade, skador, slitage

Rum 17

Stolar

Budhistorik (4 bud)

1963031
950
1963030
750
1961079
1960832

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.