Vinkylare Engelsk

321754

VINKYLARE, pläterad, 1900-talets första hälft, England, hänklar, höjd ca 21 cm

Slitage, repor

Diverse

Monter 7

Vinkylare Engelsk

Budhistorik (15 bud)
1963172
950
1963019
900
1963171
900
1963019
850
1962222

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.