Roland Svensson mapp med bl a tre färglitografier

321753

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Liberia, mapp med tre egenhändigt signerade färglitografier ca 30x42 cm samt flertalet reproduktioner

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1955583
2015-07-25 08:34:51

2015-08-04 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.