Spegel Empirestil

321752

SPEGEL, 1900-tal, Empirestil, vitmålad med brons ornament, 100x59 cm

Brukslitage

Speglar

Rum 11

Spegel Empirestil
Budhistorik (3 bud)

1963212
1963189
1961798

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.