Snedklaffssekretär 1700-tal

321751

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad med valnöt, höjd 98, 109x56 cm, nycklar finns

Skador och slitage, fanérbortfall och sprickor, nycklar finns att hämta vid Utlämningen

Rum 8

Snedklaffssekretär 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
1963210
3 200
1963197
1958394
2 800
1956704
1955513

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.