Skrivbord

321750

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, björk, höjd ca 75, 64x130 cm, nyckel finns

Repor, bruksslitage

Rum 18

Skrivbord

Budhistorik (4 bud)

1962854
600
1962848
550
1962059
500
1957944

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.