Flygel Steinway & Son´s

321745

STEINWAY & SON´S, flygel, S-modell, Hamburg, SI 180/150, mahogny, serienummer 335309, ca 157 cm
Pianopall medföljer

Bruksslitage, smärre repor vid större lock och klaviaturlock

Ändringar/tillägg
Rubrik (Ingen proveniens)

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 11

Flygel Steinway & Son´s

Budhistorik (70 bud)
1966040
98 000
1966037
96 000
1966035
94 000
1966034
92 000
1966033
90 000

Slutpris SEK:
98 000
9 869 EUR, 11 211 USD
Utropspris SEK:
40 000