Matgrupp

321744

MATGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade, bestående av: matbord, 3 stolar, matbordets höjd 74, diameter 105 samt 2 iläggsskivor 105x30 cm

Skador, slitage, färgbortfall, stolar med skada sits

Möbler, Matbord

Rum 19

Matgrupp

Budhistorik (5 bud)
1963133
1963076
700
1958009
550
1956827
500
1956151

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.