Stanislaw Wysocki skulptur

321724

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad, och daterad Stan Wys 1995, numrerad I/IVIII, höjd med stensockel ca 25 cm

Bruksslitage

Konst, Skulpturer

Monter 2

Stanislaw Wysocki skulptur

Budhistorik (15 bud)
1961841
1960221
1961840
1 900
1960221
1 800
1959079
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.