Bengt Wahlberg olja

321716

BENGT WAHLBERG (1923-1980), sydländsk stadsbild, olja på duk, signerad, ca 60x120 cm

Rum 1

Bengt Wahlberg olja

Budhistorik (3 bud)

1962136
950
1961467
900
1961466
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.