Lennart Nilsson fotografi

321714

LENNART NILSSON (född 1922), foster, fotografi, signerad Lennart Nilsson, numrerad 18/50, 42x57 cm

Konst, Fotografi

Rum 6

Lennart Nilsson fotografi

Budhistorik (7 bud)
1961337
3 800
1962299
3 600
1961337
3 400
1962298
3 200
1961337

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.