Ola Billgren litografi

321712

OLA BILLGREN (1940-2001), komposition, signerad och daterad Ola Billgren -71, färglitografi, 40x52 cm

Fack 34

Ola Billgren litografi

Budhistorik (10 bud)
1962494
700
1962348
650
1962493
650
1962348
600
1962492
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.