Ljusstakar rokoko stil

321705

LJUSSTAKAR, tenn, rokokostil, 1900-tal märkt med ängel och 1730, höjd 25,5 cm

Brukslitage

Metall, Belysning

Monter 4

Ljusstakar rokoko stil

Budhistorik (9 bud)
1962265
1 300
1962073
1960583
1960583
1955768
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.