Ljusstakar tenn

321704

LJUSSTAKAR, tenn, rokoko stil, 18/1900-tal, höjd 18,5 cm

Brukslitage

Metall, Belysning

Monter 4

Ljusstakar tenn

Budhistorik (16 bud)
1962680
1962678
1 900
1962671
1 800
1962676
1 700
1962671
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.