Dalahäst 18/1900-tal

321697

DALAHÄST, 1800-tal, bemålat trä, höjd 17,5 cm

Slitage , skador, bortfall

Diverse, Allmoge

Monter 3

Dalahäst 18/1900-tal

Budhistorik (7 bud)
1960476
5 400
1962471
5 200
1960476
4 400
1962469
4 200
1960476
3 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.