Spegellampett i rokokostil

321693

SPEGELLAMPETT, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld, för ett ljus, höjd 44 cm, bredd ca 20 cm

Smärre ytslitage

Diverse, Belysning

Monter 7

Spegellampett i rokokostil

Budhistorik (16 bud)
1962392
1 900
1962396
1 800
1962392
1 700
1962393
1 600
1962392

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.