Jean Tinguely teckning

321691

JEAN TINGUELY (1925-1991), tillskriven: "Teapot", osignerad, daterad 4/64, teckning med svart penna, 23x21 cm, oramad, i passepartout

Nybrogatan 32, Stockholm

Jean Tinguely teckning

Budhistorik (39 bud)
1963150
5 200
1963148
5 000
1963149
5 000
1963148
4 800
1963147
4 600

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.