Carl Johansson olja

321684

CARL JOHANSSON (1883-1944): Fartyg i dimma, signerad Carl Johansson, olja på duk, 58x82 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Carl Johansson olja

Budhistorik (6 bud)
1961424
1960867
1960765
500
1957339
1955720

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.