Verandamöblemang

321675

VERANDAMÖBLEMANG, 2 + 1, sekelskifte 18/1900-tal, karmstolar samt pelarbord, bordets höjd ca 74 cm

Senare bemålning, slitage

Rum 20

Verandamöblemang

Budhistorik (21 bud)
1962217
2 400
1962132
1962078
1962131
1962078
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.