Mona Starfelt olja

321668

MONA STARFELT (1931-2009): I parken, signerad Mona Starfelt -88, olja på duk, 58x76 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Mona Starfelt olja

Budhistorik (2 bud)

1963074
1963035

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.