Mona Starfelt olja

321666

MONA STARFELT (1931-2009): Stockholmsmotiv, signerad Mona Starfelt, olja på duk, 74x60 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Mona Starfelt olja

Budhistorik (27 bud)
1963028
2 400
1962198
1963027
1962198
1 900
1963026
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.