Orientmatta

321664

ORIENTMATTA, ca 350x275 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (16 bud)
1963741
1963740
1 900
1963739
1 800
1963738
1 700
1963726
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.