Spelbord sengustaviansk stil

321658

SPELBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny, mässingsbeslag, höjd 74, 90x45 cm, totalt mått på bordsskivan 90x90 cm, nyckel finns

Repor, märken

Rum 5

Spelbord sengustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
1961562
1961414
950
1961254
900
1957172
850
1961253

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.