Sekretär

321656

SEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1800-/1900-tal, marmorskiva, fanerat med mahogny, fothylsor, höjd ca 137, 54x111 cm

Bruksslitage, nycklar finns att hämta vid utlämningen

Sekretär

Budhistorik (19 bud)
1962011
4 200
1962039
1962011
3 800
1962038
3 600
1962011
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.