Hörnskåp 1700/1800-tal

321650

HÖRNSKÅP med benställning, 1700/1800-tal, ek, intarsia, delvis bemålat, totalhöjd ca 187 cm

Bruksslitage, nyckel finns att uthämta vid utlämningen

Rum 5

Hörnskåp 1700/1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1961530
1961515
950
1960919
900
1960603
500
1956974

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.