Relief änglar

321648

RELIEF, förgylld brons, form av två änglar, ca 37x38 cm

Slitage

Diverse

Relief änglar

Budhistorik (3 bud)

1961232
1959888
1954144
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.