Conny Burman akvarell

321643

CONNY BURMAN (1831-1912): Fjäderholmarna, signerad och daterad Conny Burman -1896, akvarell, 27x18 cm

Smuts inanför ram

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Conny Burman akvarell

Budhistorik (2 bud)

1961620
1958815

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.